Aktualności:

Architekt Jarosław KołodziejczykMistrzostwa Polski Architektów i Budowlanych

11 kwietnia 2015r. w ramach 7 Biegu Częstochowskiego zostaną rozegrane 5 Mistrzostwa Polski Architektów i Budowlanych. Zapraszam do czynnego wzięcia udziału. Więcej szczegółów na http://zabiegani.czest.pl/


Architekt Jarosław KołodziejczykDom na Jurze

Po ostatecznej akceptacji koncepcji startujemy z projektem budowlanym ciekawego założenia budynku jednorodzinnego na Jurze. Zasadnicze przesłanki projektowe w tym temacie wynikały z założenia, iż nadrzędnym celem każdych działań projektowych winny być nie kreacją interesujących, acz separowanych projektów, lecz każdorazowo próba osiągnięcia integralnego rozwiązania continuum przestrzennego, opartego o lokalny kontekst w szerokim tego słowa znaczeniu, który z kolei określa parametry i wyraz architektoniczny projektowanego obiektu. Budynek wkomponowany w otaczające wzniesienia stanowi swoistą symbiozę z zastanym otoczeniem poprzez lokalizację jak i użyte technologie.


Architekt Jarosław KołodziejczykNowa siedziba firmy Fonex

Dobiegają końca prace projektowe nowej siedziby firmy FONEX zajmującej się sprzedażą i doradztwem technicznym w zakresie urządzeń i instalacji alarmowych, systemów zabezpieczeń oraz monitoringu. Budynek biurowy wraz z zapleczem magazynowym będzie efektem rozbudowy i nadbudowy istniejącego obiektu przy ul. Wręczyckiej w Częstochowie. Początek realizacji inwestycji przewidziany jest na drugą połowę 2015r.


Architekt Jarosław Kołodziejczyk"Ładny Dom"

Kolejna publikacja dotycząca naszego budynku jednorodzinnego. Tym razem w magazynie Ładny Dom (nr 9/2014)


Architekt Jarosław KołodziejczykNadbudowa budynku wielorodzinnego w Częstochowie

Trwają prace nad koncepcją nadbudowy budynku wielorodzinnego w Częstochowie. Wolnostojący obiekt, zlokalizowany w ścisłej śródmiejskiej zabudowie będzie posiadał dwie dodatkowe kondygnacje oraz nowy układ komunikacji wewnętrznej.